Kroužky Akce Kalendář GDPR Tábory Fotogalerie Projekty Úřední deska O nás Kariéra Damián online facebook O. K. klub Můj účet

Důležité informace

Důležité informace

Vážení rodiče, děti a naši milí!

Předstupujeme před vás s některými zprávami, které od nás jistě čekáte. Nikdo z nás neví, jak dlouho ještě bude DDM DAMIÁN v „online režimu“, tedy v režimu bez přímého styku s vámi. Domníváme se, že nyní nastala doba, pro vydání vyjádření, ohledně našich příměstských táborů a kroužků.

Většina našich kroužků se v této době nekoná ani v online verzi. Chceme vás ubezpečit, že zápisné za nedochozené kroužky vám bude v poměrné výši vráceno. Na tom, jakým způsobem tato vratka proběhne, v této chvíli usilovně pracujeme. Ujišťujeme vás, že o tom budete nejpozději do konce školního roku vhodným způsobem informováni a poměrnou část zápisného za neodučené hodiny vám vrátíme.

Od července 2020 nás čekají příměstské a pobytové tábory, které v této chvíli v žádném případě NERUŠÍME a doufáme, že si je společně s dětmi užijeme! Pokud by se ovšem stalo, že by z důvodu „vyšší moci“ byly tábory zrušeny, veškeré platby za tábory vám také vrátíme.

V této chvíli v DDM DAMIÁN probíhá týdenní online soutěž ZAVŘENÝ DOMA, více informací zde:

https://ddm-lanskroun.cz/2020/03/16/zavreny-doma/

a některé naše aktivity můžete sledovat v online verzi zde:

https://ddm-lanskroun.cz/damian-online/

 

Těšíme se, že se brzy uvidíme,

DDM DAMIÁN, Lanškroun