Kroužky Akce Kalendář GDPR Tábory Fotogalerie Projekty Kontakty Zaměstnanci Úřední deska Archiv Kariéra Damián online facebook instagram Můj účet

KAZ – nový projekt

KAZ – nový projekt
  

Vážení rodiče a vážené děti,

přijměte nabídku zcela nového projektu, který se věnuje online doučování běžného školního učiva. Nabízený program byl vytvořen ve spolupráci domů dětí a mládeže a středisek volného času v celé České republice. Služba je nabízena zcela ZDARMA.
Projekt se jmenuje KAZ (Klub anonymních záškoláků) a je určen pro děti, které si nevědí rady s učením a chtějí oslovit k výuce úplně někoho jiného než své učitele nebo své spolužáky. Přesně tyhle děti to mohou zkusit s námi a třeba jim pomůžeme.
Po přihlášení na webových stránkách https://mitkamjit.cz/KAZ vyplní žák (či jeho rodiče) pouze jméno, kontaktní e-mail a učivo, se kterým chce žák pomoci. V následujících dnech se ho ujme některý z pedagogů (s příslušnou odbornou kvalifikací) a prostřednictvím mailu domluví on-line setkání dle technických možností žáka.
Věříme, že tato neformální vzdělávací aktivita přispěje k úspěšnějšímu zvládnutí povinného školního učiva.
Přejeme Vám všem hezké dny a doufáme, že se brzy setkáme s dětmi nejenom v našich zájmových kroužcích, ale především i ve školách.
Váš DAMIÁN ?