Kroužky Akce Kalendář GDPR Tábory Fotogalerie Projekty Kontakty Úřední deska Archiv O nás Kariéra Damián online facebook O. K. klub Můj účet

Pobytový tábor VÝLETOVÝ

Pobytový tábor VÝLETOVÝ
pobytový tábor VÝLETOVÝ ???
Po řadě příměšťáků pro Vás máme ochutnávku z tábora klasického, jak ho všichni známe.? Pěkně v chatkách, s přespáváním a pořádným dobrodružstvím.?
Na pobytovém táboře v Areálu zdraví a sportu v Dolní Čermné se hned první den našel velmi starý deník z konce 18. století.? Patřil bohatému sedlákovi jménem Franz Tschepen, který je pochován na místním hřbitově a který do deníku ukryl záznamy svého života. Děti deník našly a musely ho rozluštit. Každý den tak chodily nejenom po stopách sedláka Čípy, jak mu místní přezdívali, ale užily si i plavání v bazénu, hraní minigolfu, vytvoření vlastní vzpomínkové knížky nebo třeba večerní diskotéku a opékání párků.?
Tento tábor byl opravdu takový, na který jsme všichni zvyklí, spousta zážitků, turistika, spaní v chatičkách, zábava. Dětem se tábor tak moc líbil, že si slíbily, že se příští rok všichni společně vrátí a budou pokračovat v dobrodružství.?
? úplně všechny fotky z tábora najdete tady:
https://damianlanskroun.rajce.idnes.cz/tabor_POBYTOVY…/