příměstský tábor VÝLETOVÝ I

příměstský tábor VÝLETOVÝ I ?
Při tomto táboře jsme se v Lanškrouně moc nezdrželi.??‍♀️ Každý den jsme totiž podnikali výlety po blízkém i vzdáleném okolí.?
V pondělí jsme cestovali do VIDA! science centra, úterý patřilo muzeu ve Svitavách. Ve středu jsme navštívili Žleby, nejdřív Oboru, kde jsme vyzkoušeli lukostřelbu, viděli ukázky práce záchranné stanice, přímý kontakt se zvířaty, ukázku výcviku dravců ? a krmení bílých jelenů.? Potom jsme si užili prohlídku na Zámku Žleby.? Ve čtvrtek jsme si odpočinuli a užili den na koupališti v Litomyšli. A v pátek nás čekal největší výlet až do Dinoparku ZOO Vyškov.??
Každý výlet jsme si užili na maximum a byl to perfektně strávený týden plný zážitků.??