Akademie třetího věku

DDM DAMIÁN, RODINNÉ CENTRUM a MĚSTSKÁ KNIHOVNA Vás zvou na slavnostní zahájení Akademie třetího věku dne 20. 9. 2023 od 14. 00 hodin, které proběhne v suterénu lanškrounské radnice.

Senioři si mohou vybírat ze spousty zájmových aktivit, ať už kreativních, herních, jazykových, praktických či historických. DDM letos poprvé otevírá zájmovou aktivitu „Damián průvodcem“, která je zcela zdarma. Cílem této zájmové aktivity je proměna seniorů v průvodce. Tento nový projekt byl inspirován zahraničními dobrovolnickými průvodcovskými služby.

Přihlášku naleznete v srpnovém čísle Městských novin, které jsou distribuovány do všech domácností. Vyplněné přihlášky odevzdávejte v DDM, Městské knihovně nebo Rodinném centru nejpozději do 30.9.2023.