PODZIMNÍ PRÁZDNINY 2023

Zájemci od 6 do 15 let s námi mohou jet ve čtvrtek 26. 10. 2023  do parku, ve kterém se určitě nebudou nudit!

Chcete si vyzkoušet řízení motorky či auta ve virtuální realitě? Nebo se s kamarádem vsadit, kdo vyhraje biatlonový závod? Čeká na Vás také interaktivní horolezecká stěna plná překvapení a spoustu dalšího. Park je plný interaktivních atrakcí, kde si můžete vyzkoušet jak vaše schopnosti, také se dozvědět, jak které atrakce s nejmodernější technologií fungují. Atrakce jsou tvořeny tak, aby v dětech probouzely hravého ducha, zdravou soutěživost a zájem o fyzickou aktivitu.

Dětem od 1. do 5. třídy je určen pátek 27. 10. 2023, čeká je den plný zábavy a her!

Na programu jsou hry, kvízy, šifry, návštěva kina, oběd, pohybové hry venku nebo v tělocvičně.