Damián průvodcem

Nový kurz pro dospělé
DAMIÁN PRŮVODCEM 👨🏻
📆 pondělí 6.11. (a dále pravidelně každé první pondělí v měsíci)
⏰ 15 – 17 hodin
📍 v Městské knihovně Lanškroun
💰 kurz je ZDARMA
👨🏻 pro všechny dospělé nadšence bez ohledu na věk a pohlaví 👨🏻👩🏼👴🏼👵🏼
Staňte se dobrovolným průvodcem. Cílem této aktivity je vytvořit dobrovolnickou průvodcovskou službu, složenou z absolventů našeho kurzu, která bude zájemce seznamovat například s historií lanškrounských domů, sakrálních památek, kostelů nebo třeba s historickými událostmi našeho města.
Přednášky povede Mgr. Bc. Hana Stejskalová, absolventka Historie na Masarykově univerzitě.
Není třeba se předem přihlašovat, stačí v pondělí přijít.🥰 KURZ JE ZDARMA v rámci projektu OP JAK Šance pro váš volný čas II s hlavním cílem: osobnostně sociální rozvoj účastníků zájmového vzdělávání.
Pokud máte v okolí někoho, koho by tento kurz mohl zajímat a tato aktivita bavit, dejte mu, prosím, vědět.🙏🏼 Děkujeme.🤗